Главная Печатные Новости Новости города В мэрии поздравили лучших служащих

В мэрии поздравили лучших служащих

7
ПОДЕЛИТЬСЯ
служащих

Мэр Одессы Геннадий Труханов вручил почетные награды города сотрудникам структурных подразделений Одесского городского совета. Об этом сообщается на сайте мэрии.

7 декабря 2018 года мэр Одессы Геннадий Труханов поздравил сотрудников структурных подразделений и депутатов Одесского городского совета с профессиональным праздником, вручил почетные городские награды и отметил лучших сотрудников мэрии-победителей конкурса на звание «Лучший служащий органов местного самоуправления 2018 года».

Присутствующих также поздравил председатель Одесского областного совета Анатолий Урбанский и вручил Почетную грамоты Одесского областного совета заместителю начальника отдела по работе с хозяйственными делами юридического департамента Одесского городского совета Асташенковой Елене Ивановне, начальнику отдела правового обеспечения департамента предоставления административных услуг Одесского городского совета Ярославскому Алексею Юрьевичу и главному специалисту организационного отдела департамента документально-организационного обеспечения Одесского городского совета Медведь Олесе Владимировне. Также ценным подарком (часы) отмечен начальник отдела кадровой работы Одесского городского совета Коваленко Олег Яковлевич.

Розпорядженням Одеського міського голови
за сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків, особистий внесок у справу служіння територіальній громаді міста Одеси та з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування
Почесною відзнакою «За заслуги перед містом» нагороджені:
— Жирова Ірина В’ячеславівна — заступник директора-начальник відділу планування доходів місцевого бюджету та економічного аналізу департаменту фінансів Одеської міської ради;
— Козловський Олександр Маркович — директор департаменту міського господарства Одеської міської ради.

Почесною відзнакою Одеського міського голови «Подяка» нагороджені:
— Бобрик Яна Анатоліївна — заступник директора департаменту документально-організаційного забезпечення Одеської міської ради;
— Миронов Костянтин Михайлович — заступник директора департаменту муніципальної безпеки Одеської міської ради;
— Мікуленко Валерій Валерійович — заступник начальника юридичного управління департаменту комунальної власності Одеської міської ради;
— Сервецька Марія Павлівна — заступник начальника управління-начальник відділу місцевих адміністративних послуг управління дозвільних документів та місцевих адміністративних послуг – адміністратор департаменту надання адміністративних послуг Одеської міської ради;
— Корнійчук Олена Володимирівна — головний спеціаліст відділу з питань нагляду за призначенням, перерахунком та виплатою пенсій департаменту праці та соціальної політики.

Почесною відзнакою «Трудова слава» нагороджені:
— Лисаковський Олександр Віталійович — головний спеціаліст відділу організації пасажирських перевезень управління транспорту та пасажирських перевезень департаменту транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради;
— Якименко Людмила Анатоліївна — заступник начальника служба у справах дітей Одеської міської ради;
— Ярцев Володимир Олександрович — директор КУ «Служба з обслуговування адміністративних будівель виконавчих органів Одеської міської ради».

Цінним подарунком «Годинник» нагороджена:
— Левко Людмила Миколаївна — в.о. заступника голови Київської районної адміністрації Одеської міської ради.

Почесною грамотою виконавчого комітету Одеської міської ради нагороджені:
— Ширяєва Олександра Володимирівна — заступник начальника відділу тарифної політики департаменту економічного розвитку Одеської міської ради;
— Казарінова Таісія Костянтинівна — заступник начальника територіального відділу освіти Суворовського району департаменту освіти та науки Одеської міської ради;
— Зелінська Ольга Валентинівна — начальник відділу загального листування управління архітектури та містобудування Одеської міської ради;
— Брєжнєв Олександр Володимирович — заступник начальника відділу контролю та моніторингу за станом території району Приморської районної адміністрації Одеської міської ради;
— Ловчев Микола Данилович — головний спеціаліст навчально-спортивного відділу управляння з фізичної культури та спорту Одеської міської ради.

Переможці II етапу конкурсу на звання «Кращий службовець органів місцевого самоврядування 2018 року»
У номінації «Кращий керівник виконавчого органу Одеської міської ради, який є юридичною особою»
— Китайська Олена Петрівна — директор департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради;
— Поповська Інна Петрівна — директор юридичного департаменту Одеської міської ради.

У номінації: «Кращий заступник керівника виконавчого органу Одеської міської ради, який є юридичною особою»:
— Гончаренко Надія Вікторівна — перший заступник директора департаменту охорони здоров’я Одеської міської ради;
— Попаз Ілля Петрович — заступник начальника управління реклами Одеської міської ради.

У номінації «Кращий керівник/заступник керівника виконавчого органу Одеської міської ради, який не є юридичною особою»:
— Вакулович Віктор Володимирович — заступник директора департаменту документально-організаційного забезпечення Одеської міської ради;
— Хитрова Лідія Миколаївна — директор департаменту архівної справи та діловодства Одеської міської ради.

У номінації «Кращий керівник/заступник керівника структурного підрозділу виконавчого органу Одеської міської ради»:
— Буц Ольга Леонідівна — начальник виробничо-технічного відділу управління капітального будівництва Одеської міської ради;
— Ігнатова Ольга Анатоліївна — начальник відділу інформаційно-правової та кадрової роботи юридичного департаменту Одеської міської ради;
— Каганюк Галина Вікторівна — заступник начальника відділу бухгалтерського обліку та організаційної роботи департаменту фінансів Одеської міської ради.

У номінації «Кращий спеціаліст виконавчого органу Одеської міської ради»:
— Березніченко Наталія Миколаївна — головний спеціаліст відділу листування та прийому громадян департаменту з питань звернень громадян Одеської міської ради;
— Бубнова Ірина Михайлівна — головний спеціаліст департаменту інформації та зв’язків з громадськістю Одеської міської ради;
— Ванат Володимир Володимирович — начальник відділу моніторингу та аналітики департаменту внутрішньої політики Одеської міської ради;
— Полоз Оксана Миколаївна — головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку, кадрової та архівної роботи управління інженерного захисту території міста та розвитку узбережжя Одеської міської ради;
— Чумаченко Наталія Юріївна — головний спеціаліст відділу забезпечення діяльності органу опіки та піклування Малиновської районної адміністрації Одеської міської ради.

comments powered by HyperComments