ПОГОДА

ОДЕССА
+10 ° C
25%
6 м/с
Пт
3o/9o
Сб
5o/11o
Вс
6o/12o
Пн
4o/10o
Вт
5o/12o
Главная TV-программа

TV-программа

07.00 «Блискавка»
07.15 «Строката стрічка»
07.20 «Док. Фільм»
08.00 «Виклик прийнято»
08.15 «Так би мовити»
08.35 «Блискавка»
09.00 «Х/Ф»
10.30 «М\Ф»
10.40 «Древо»
11.00 «Виклик прийнято»
11.25 «Новий час»
11.35 «Блискавка»
12.00 «Х\Ф»
13.30 «М\Ф»
13.40 «Древо»
14.00 «Після полудня»
15.00 «Блискавка»
15.15 «Строката стрічка»
15.20 «Док. Фільм»
16.00 «Х\Ф»
17.30 «М\Ф»
17.40 «Ровесник»
18.00 «Блискавка»
18.15 «Строката стрічка»
18.20 «Док. Фільм»
19.00 «Перчений шоубіз»
19.10 «Блискавка»
19.30 «Новини»
19.50 «Euro_Огляд»
19.55 «Sport_Огляд»
20.00 «Блакитні екрани»
21.00 «Новини»
21.20 «Euro_Огляд»
21.25 «Sport_Огляд»
21.30 «Блакитні екрани»
22.35 «Блискавка»
22.50 «Строката стрічка»
22.55 «Док. Фільм»
23.35 «Перчений шоубіз»
00.00 «Х\Ф»
01.30 «Древо»
01.45 «Ніч в музеї»
02.00 «Новини»
02.15 «Euro_Огляд»
02.20 «Sport_Огляд»
02.35 «Перчений шоубіз»
02.55 «Док. Фільм»
03.31 «Древо»
03.46 «Ніч в музеї»
04.00 «Новини»
04.15 «Euro_Огляд»
04.20 «Sport_Огляд»
04.35 «Блискавка»
04.50 «Строката стрічка»
05.00 «Х/Ф»

06.30 «М/Ф»

06.40 «Древо»

07.00 «Блискавка»
07.15 «Строката стрічка»
07.20 «Док. Фільм»
08.00 «Новини»
08.15 «Euro_Огляд»
08.20 «Sport_Огляд»
08.25 «Перчений шоубіз»

08.35 «Блискавка»
09.00 «Х/Ф»
10.30 «М\Ф»
10.40 «Древо»
11.00 «Новини»
11.15 «Euro_Огляд»
11.20 «Sport_Огляд»
11.25 «Перчений шоубіз»
11.35 «Блискавка»
12.00 «Х/Ф»
13.30 «М\Ф»
13.40 «Древо»
14.00 «Док. Фільм»
14.35 «Ніч в музеї»
14.50 «М\Ф»
15.00 «Блискавка»
15.16 «Строката стрічка»
15.21 «Док. Фільм»

16.00 «Х/Ф»
17.30 «М\Ф»
17.40 «Ровесник»
18.00 «Блискавка»
18.15 «Строката стрічка»
18.20 «Док. Фільм»
19.00 «Новий час»
19.30 «Новини»
19.50 «Euro_Огляд»
19.55 «Sport_Огляд»
20.10 «Строката стрічка»
20.15 «Ніч в музеї»
20.41 «Блакитні екрани»
21.00 «Блискавка»
21.20 «Строката стрічка»
21.25 «Док. Фільм»
21.30 «Перчений шоубіз»
21.40 «Х\Ф»
21.45 «Древо»
22.00 «Ніч в музеї»
22.16 «Новини»
22.35 «Euro_Огляд»
22.50 «Строката стрічка»
22.55 «Док. Фільм»

23.35 «Новий час»
00.00 «Х\Ф»
01.30 «Древо»
01.45 «Ніч в музеї»
02.00 «Новини»
02.15 «Euro_Огляд»
02.20 «Sport_Огляд»
02.35 «Новий час»
02.55 «Док. Фільм»

03.31 «Древо»

03.46 «Ніч в музеї»

04.00 «Новини»

04.15 «Euro_Огляд»

04.20 «Sport_Огляд»

04.35 «Блискавка»

04.50 «Строката стрічка»

05.00 «Х\Ф»

06.30 «М\Ф»

06.40 «Древо»

07.00 «Блискавка»
07.15 «Строката стрічка»
07.20 «Док. Фільм»
08.00 «Новини»
08.15 «Euro_Огляд»
08.20 «Sport_Огляд»
08.25 «Новий час»
08.35 «Блискавка»
09.00  «Х\Ф»
10.30 «М\Ф»
10.40 «Древо»
11.00 «Новини»
11.15 «Euro_Огляд»
11.20 «Sport_Огляд»
11.25 «Новий час»
11.35 «Блискавка»
12.00 «Х\Ф»
13.30 «М\Ф»
13.40 «Древо»
14.00 «Док. Фільм»
14.35 «Ніч в музеї»
14.50 «М\Ф»
15.00 «Блискавка»
15.16 «Строката стрічка»
15.21 «Док. Фільм»
16.00 «Х\Ф»
17.30 «М\Ф»
17.40 «Ровесник»
18.00 «Блискавка»
18.15 «Строката стрічка»
18.20 «Док. Фільм»
19.00 «Перчений шоубіз»
19.10 «Блискавка»

19.30 «Новини»
19.50 «Euro_Огляд»
19.55 «Sport_Огляд»
20.10 «Строката стрічка»
20.15 «Ніч в музеї»
20.41 «Древо»
21.00 «Новини»
21.20 «Euro_Огляд»
21.25 «Sport_Огляд»
21.30 «Перчений шоубіз»
21.40 «Блискавка»
21.45 «Ровесник»
22.00 «Строката стрічка»
22.16 «Ніч в музеї»
22.35 «Блискавка»
22.50 «Строката стрічка»
22.55 «Док. Фільм»
23.35 «Перчений шоубіз»
00.00 «Х\Ф»
01.30 «Древо»
01.45 «Ніч в музеї»
02.00 «Новини»
02.15 «Euro_Огляд»
02.20 «Sport_Огляд»
02.35 «Перчений шоубіз»
02.55 «Док. Фільм»
03.31 «Древо»
03.46 «Ніч в музеї»
04.00 «Новини»
04.15 «Euro_Огляд»
04.20 «Sport_Огляд»
04.35 «Блискавка»
04.50  «Строката стрічка»
05.00 «Х\Ф»
06.30 «М\Ф»
06.40 «Древо»

07.00 «Блискавка»
07.15 «Строката стрічка»
07.20 «Док. Фільм»
08.00 «Новини»
08.15 «Euro_Огляд»
08.20 «Sport_Огляд»
08.25 «Перчений шоубіз»
08.35 «Блискавка»
09.00  «Х\Ф»
10.30 «М\Ф»
10.40 «Древо»
11.00 «Новини»
11.15 «Euro_Огляд»
11.20 «Sport_Огляд»
11.25 «Перчений шоубіз»
11.35 «Блискавка»
12.00 «Х\Ф»
13.30 «М\Ф»
13.40 «Древо»
14.00 «Після полудня»
15.00 «Блискавка»
15.15 «Строката стрічка»
15.20 «Док. Фільм»
16.00 «Х\Ф»
17.30 «М\Ф»
17.40 «Ровесник»
18.00 «Блискавка»
18.15 «Строката стрічка»
18.20 «Док. Фільм»
19.00 «Новий час»
19.10 «Блискавка»
19.30 «Новини»
19.50 «Euro_Огляд»

19.55 «Sport_Огляд»
20.00 «Блакитні екрани»
21.00 «Новини»
21.20 «Euro_Огляд»
21.25 «Sport_Огляд»
21.30 «Блакитні екрани»
22.35 «Блискавка»
22.50 «Строката стрічка»
22.55 «Док. Фільм»
23.35 «Новий час»
00.00 «Х\Ф»
01.30 «Древо»
01.45 «Ніч в музеї»
02.00 «Новини»
02.15 «Euro_Огляд»
02.20 «Sport_Огляд»
02.35 «Новий час»
02.55 «Док. Фільм»
03.31 «Древо»
03.46 «Ніч в музеї»
04.00 «Новини»
04.15 «Euro_Огляд»
04.20 «Sport_Огляд»
04.35 «Блискавка»
04.50 «Строката стрічка»
05.00 «Х\Ф»
06.30 «Древо»
06.40 «Ніч в музеї»
04.00 «Новини»
04.15 «Euro_Огляд»
04.20 «Sport_Огляд»
04.35 «Блискавка»
04.50  «Строката стрічка»
05.00 «Х\Ф»
06.30 «М\Ф»
06.40 «Древо»

07.00 «Говорить Одеса»
07.10 «Ланч бокс»
07.25 «М\Ф»
07.30 «Новини»
07.50 «Euro_Огляд»
07.55 «Sport_Огляд»
08.00 «Я вже дорослий»
08.15 «Cпеціальний репортаж»
08.30 «Новини»
08.50 «Euro_Огляд»
08.55 «Sport_Огляд»
08.00 «Говорить Одеса»
08.15 «Cпеціальний репортаж»
09.30 «Серіал»
10.45 «М\Ф»
10.55 «Просто та Смачно»
11.00 «RE_ART»
11.10 «Cпеціальний репортаж»
11.20 «Я вже дорослий»
11.30 «Серіал»
12.45 «М\Ф»
13.15 «Говорить Одеса»
13.25 «Просто та Смачно»
13.30 «RE_ART»
13.30 «Новини»
13.50 «Euro_Огляд»
13.55 «Sport_Огляд»
14.00 «Я вже дорослий»
14.15 «Cпеціальний репортаж»
14.30 «Новини»
14.50 «Euro_Огляд»
14.55 «Sport_Огляд»
15.00 «Говорить Одеса»
15.15 «Cпеціальний репортаж»
15.30 «Між двома вогнями»
16.20 «Cпеціальний репортаж»
16.30 «Я вже дорослий»
16.40 «М\Ф»
17.00 «Серіал»
18.15 «Док. Фільм»
18.45 «Говорить Одеса»
18.55 «Док. Фільм»
19.15 «Cпеціальний репортаж»
19.30 «Новини»
19.50 «Euro_Огляд»
19.55 «Sport_Огляд»
20.00 «Епізод»
20.15 «Cпеціальний репортаж»
20.30 «Новини»
20.50 «Euro_Огляд»
20.55 «Sport_Огляд»
21.00 «Говорить Одеса»
21.20 «Cпеціальний репортаж»
21.30 «Серіал»
22.50 «Говорить Одеса»
23.10 «Cпеціальний репортаж»
23.20 «Епізод»
23.30 «Серіал»
01.00 «Говорить Одеса»
01.10 «Cпеціальний репортаж»
01.20 «Просто та Смачно»
01.25 «RE_ART»
01.30 «Новини»
01.50 «Euro_Огляд»
01.55 «Sport_Огляд»
02.00 «Епізод»
02.20 «Cпеціальний репортаж»
02.30 «Новини»
02.50 «Euro_Огляд»
02.55 «Sport_Огляд»
03.00 «Говорить Одеса»
03.20 «Cпеціальний репортаж»
03.30 «Серіал»
04.50 «Говорить Одеса»
05.10 «Cпеціальний репортаж»
05.20 «Епізод»
05.30 «Серіал»

07.00 «Говорить Одеса»
07.10 «Ланч бокс»
07.25 «М\Ф»
07.30 «Новини»
07.50 «Euro_Огляд»
07.55 «Sport_Огляд»
08.00 «Епізод»
08.15 «Cпеціальний репортаж»
08.30 «Новини»
08.50 «Euro_Огляд»
08.55 «Sport_Огляд»
08.00 «Говорить Одеса»
08.15 «Cпеціальний репортаж»
09.30 «Серіал»
10.45 «М\Ф»
10.55 «Просто та Смачно»
11.00 «RE_ART»
11.10 «Cпеціальний репортаж»
11.20 «Епізод»
11.30 «Серіал»
12.45 «М\Ф»
13.15 «Говорить Одеса»
13.25 «Просто та Смачно»
13.30 «RE_ART»
13.30 «Новини»
13.50 «Euro_Огляд»
13.55 «Sport_Огляд»
14.00 «Епізод»
14.15 «Cпеціальний репортаж»
14.30 «Новини»
14.50 «Euro_Огляд»
14.55 «Sport_Огляд»
15.00 «Говорить Одеса»
15.15 «Cпеціальний репортаж»
15.30 «Док. Фільм»
16.30 «Епізод»
16.40 «М\Ф»
17.00 «Серіал»
18.15 «Док. Фільм»
18.45 «Говорить Одеса»
18.55 «Док. Фільм»
19.15 «Cпеціальний репортаж»
19.30 «Так би мовити»
19.40 «Новий час»
19.50 «Просто та Смачно»
19.55 «RE_ART»
20.00 «Я вже дорослий»
20.15 «Cпеціальний репортаж»
20.30 «Епізод»
20.40 «Так би мовити»
20.50 «Просто та Смачно»
20.55 «RE_ART»
21.00 «Говорить Одеса»
21.20 «Cпеціальний репортаж»
21.30 «Серіал»
22.50 «Говорить Одеса»
23.10 «Cпеціальний репортаж»
23.20 «Новий час»
23.30 «Серіал»
01.00 «Говорить Одеса»
01.10 «Cпеціальний репортаж»
01.20 «Просто та Смачно»
01.25 «RE_ART»
01.30 « Док. Фільм »
02.00 «Я вже дорослий»
02.20 «Cпеціальний репортаж»
02.30 «Док. Фільм»
03.00 «Говорить Одеса»
03.20 «Cпеціальний репортаж»
03.30 «Серіал»
04.50 «Говорить Одеса»
05.10 «Cпеціальний репортаж»
05.20 «Епізод»
05.30 «Серіал»

07.00 «Говорить Одеса»
07.10 «Ланч бокс»
07.25 «М\Ф»
07.30 «Док. Фільм»
08.00 «Так би мовити»
08.15 «Cпеціальний репортаж»
08.30 «Док. Фільм»
09.00 «Говорить Одеса»
09.15 «Cпеціальний репортаж»
09.30 «Серіал»
10.45 «М\Ф»
10.55 «Просто та Смачно»
11.00 «RE_ART»
11.10 «Cпеціальний репортаж»
11.20 «Новий час»
11.30 «Серіал»
12.45 «М\Ф»
13.15 «Говорить Одеса»
13.25 «Просто та Смачно»
13.30 «RE_ART»
13.30 «Док. Фільм»
14.00 «Я вже дорослий»
14.15 «Cпеціальний репортаж»
14.30 «Док. Фільм»
15.00 «Говорить Одеса»
15.15 «Cпеціальний репортаж»
15.30 «Док. Фільм»
15.55 «Cпеціальний репортаж»
16.20 «Говорить Одеса»
16.30 «Епізод»
16.40 «М\Ф»
17.00 «Серіал»
18.15 «Док. Фільм»
18.45 «Говорить Одеса»
18.55 «Док. Фільм»
19.15 «Cпеціальний репортаж»
19.30 «Так би мовити»
19.40 «Новий час»
19.50 «Просто та Смачно»
19.55 «RE_ART»
20.00 «Я вже дорослий»
20.15 «Cпеціальний репортаж»
20.30 «Епізод»
20.40 «Так би мовити»
20.50 «Просто та Смачно»
20.55 «RE_ART»
21.00 «Говорить Одеса»
21.20 «Cпеціальний репортаж»
21.30 «Серіал»
22.50 «Говорить Одеса»
23.10 «Cпеціальний репортаж»
23.20 «Новий час»
23.30 «Серіал»
01.00 «Говорить Одеса»
01.10 «Cпеціальний репортаж»
01.20 «Просто та Смачно»
01.25 «RE_ART»
01.30 « Док. Фільм »
02.00 «Я вже дорослий»
02.20 «Cпеціальний репортаж»
02.30 «Док. Фільм»
03.00 «Говорить Одеса»
03.20 «Cпеціальний репортаж»
03.30 «Серіал»
04.50 «Говорить Одеса»
05.10 «Cпеціальний репортаж»
05.20 «Епізод»
05.30 «Серіал»

ПОПУЛЯРНЫЕ НОВОСТИ

ПОПУЛЯРНОЕ ВИДЕО

Концерт Макса Коржа 25.07.2020 в Одессе

Концерт Макса Коржа 25.07.2020 в Одессе

Новогоднее поздравление одесситов Дмитрия Голубова

Новогоднее поздравление одесситов Дмитрия Голубова

Несправність електропроводки: Експертиза підтвердила причину пожежі на Троїцькій

Несправність електропроводки: Експертиза підтвердила причину пожежі на Троїцькій

ПОГОДА

ОДЕССА
+10 ° C
25%
6 м/с
Пт
3o/9o
Сб
5o/11o
Вс
6o/12o
Пн
4o/10o
Вт
5o/12o